NASI PARTNERZY

Trina solar
Firma działająca od 1997 roku, specjalizująca się w panelach fotowoltaicznych. Trina Solar stawia na innowacyjność i przeznacza duże środki na badania i rozwój swoich produktów. Znajduje się w czołówce w rankingu TIER1.

Dowiedz się więcej o Trina Solar

Moduły fotowoltaiczne Trina Solar dostępne w sprzedaży
Trina solar
THERMATEC – to marka odpowiadająca za technologiczne, czyste i tanie ciepło w Twoim domu lub firmie. Współpracujemy z międzynarodowymi i najlepszymi polskimi partnerami zapewniającymi nam komponenty na najwyższym światowym poziomie. Bardzo dużą uwagę przywiązujemy do użyteczności, jakości wykonania i trwałości produktów, dzięki czemu oddajemy Wam urządzenia przygotowane na lata bezproblemowej i efektywnej eksploatacji.

Dowiedz się więcej o THERMATEC

Pompy ciepła i szafy hydrauliczne THERMATEC dostępne w sprzedaży
Huawei
Wiodąca i globalna marka w branży telekomunikacyjnej i informatycznej. Huawei oferuje zaawansowane technicznie falowniki, charakteryzujące się wysoką jakością i niezawodnością.
Huawei integruje najnowszą technologię cyfrową i internetową z technologią słoneczną. Zapewnia zoptymalizowane wytwarzanie energii fotowoltaicznej. Inwertery posiadają wbudowany interfejs baterii typu plug&play oraz są wyposażone w inteligentne zarządzanie energią w domu.

Falowniki Huawei dostępne w sprzedaży
Helukabel
Firma rozpoczęła swoją działalność jako kilkuosobowy oddział niemieckiego koncernu w 2000 roku. Już w pierwszym roku swej działalności, jako pierwszy dostawca kabli w Polsce, Helukabel wprowadził na rynek dedykowane przewody do falowników. Dzięki inwestycjom w rozwój zaawansowanej kadry technicznej i administracyjnej oraz dzięki wdrożeniu systemu zarządzania ERP, Helukabel stał się firmą gotową dostarczyć towar w ciągu 24h, przy zachowaniu wysokiej jakości obsługi klientów.

Produkty Helukabel dostępne w sprzedaży
Schletter
Od 50 lat nazwa Schletter oznacza najwyższą jakość w obróbce metali - od początków jako rodzinna firma rzemieślnicza do współczesności jako globalna grupa firm. Zatrudniając około 600 pracowników, zakłady produkcyjne w Niemczech i Chinach oraz globalną sieć firm handlowych i usługowych, Schletter jest obecnie jednym z wiodących producentów systemów montażu solarnego na całym świecie.

Systemy montażowe Schletter dostępne w sprzedaży
Fox-Ess
Produkty FoxESS są ikoną nowoczesności, które zostały zaprojektowane przez czołowych światowych ekspertów w dziedzinie falowników fotowoltaicznych i magazynów energii. Nasze produkty łączą innowacyjną myśl technologiczną z najnowszymi rozwiązaniami z zakresu fotowoltaiki i troską o środowisko naturalne.

Produkty FoxEss dostępne w sprzedaży
Amiston
Amiston to dynamicznie rozwijający się producent konstrukcji stalowych z polskim kapitałem. Jako jeden z liderów na rynku, oferuje swoje usługi zarówno na rynek Polski, jak i Europy Zachodniej, kładąc przy tym szczególny nacisk na nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz jakość wykonywanych usług. Normy jakości potwierdzone certyfikatami TÜV oraz wysoką wydajność osiągamy dzięki wykwalifikowanej kadrze inżynieryjno-technicznej oraz inwestycjom w zaawansowany park maszynowy.

Produkty Amiston dostępne w sprzedaży