Szkolenie z montażu

przy zastosowaniu systemów montażowych Schletter "Schletter Academy"

Serdecznie zapraszamy na szkolenia z systemów montażowych niemieckiej firmy Schletter.

Będąc autoryzowanym dystrybutorem udostępniamy naszym przyszłym i obecnym klientom wiedzę i doświadczenie, które niezbędne jest w czasie pracy na dachach.

Szkolenie dzieli się na szkolenie teoretycznie produktowe oraz szkolenie praktyczne montażowe na dachu skośnym i płaskim.

Każdego z uczestników angażujemy w montaż konstrukcji oraz szybki montaż paneli za pomocą klem Rapid16 z punktem uziemiajacym.

Szkolenie głównie ma za zadanie zapoznanie się z ofertą dostępnych systemów montażowych firmy Schletter oraz zaznajomienia instalatorów o potrzebie doboru odpowiedniego systemu do danego pokrycia dachowego.

Szkolenia Schletter Academy odbywają się w ośrodku szkoleniowym Solflex.pl autoryzowanego dystrybutora Schletter po ustaleniu indywidualnego dla każdej firmy terminu w ośrodku szkoleniowym w Katowicach przy ul. Misjonarzy Oblatow 20b. Szkolenie potrwa między 3-4 godziny w zależności od aktywności grupy .

Szkolenia sa dla Instalatorów bezpłatne. Cały koszt szkolenia jest ponoszony przez firmę Solflex.pl oraz Schletter Group.

Potrzebujesz coś do zanotownia informacji, ubranie robocze, które potrzebne będzie w części praktycznej oraz odpowiendnie na dach obuwie.

Dla klientów hurtowni: BEZPŁATNIE